מי אנחנו

BL-TECH   עוסקת בייעוץ ואספקת פתרונות אבטחה ותקשורת מתקדמים ללקוחותיה. החברה הוקמה בשנת 2008 על ידי משה בלייכר, בעל תואר במשפטים, ובעל ניסיון רב בתחום האבטחה והתקשורת בחברות היי טק העוסקות בתחום. אנו שומרים על מסורת של חדשנות.

המטרה שלנו הינה התאמת המערכת בצורה מדויקת ומקצועית לצרכי הלקוח בשקיפות מלאה תוך מציאת הפיתרון בעלות תועלת הטובים ביותר. השירות שלנו מקצועי ואדיב. אנו מספקים תמיכה טלפונית ופיסית ללקוחות בכל עת.

השירותים שאנו מציעים כוללים:

  • בית חכם
  • מערכות אזעקה ומחוללי עשן
  • מצלמות במעגל סגור
  • אינטרקום לבית פרטי ומשותף
  • מערכות בקרת כניסה
  • מערכות כריזה והגברה
  • רשתות מחשבים וארונות תקשורת

    תהליך העבודה כולל מספר שלבים:

·       בשלב ראשון, נערוך פגישת ייעוץ ללא תשלום, בה נברר את הצרכים שלכם, נסקור בפניכם את הפתרונות בעולם ההגנה האלקטרונית והתקשורת. בסיום התהליך, לאחר שאתם מודעים למגוון הפתרונות, אתם יכולים לבחור הכי טוב מה שיתאים לכם.

·       בשלב השני נתכנן את הפיתרון המתאים לכם ואף נבנה את מסגרת התקציב הנדרשת.

·       לאחר שאישרתם את הפיתרון והתקציב, נערוך פגישה שבה ישתתפו כל בעלי העניין: הלקוח, חשמלאי, אדריכל. בפגישה זו יאושרו כל פרטי המערכת באופן מלא ומדויק.

·       בשלב הבא, נרכוש את החומרים והציוד הנדרשים ונבצע את ההתקנה אצלכם. אנו מקפידים לבחור את הרכיבים המקצועיים והאיכותיים ביותר שיש בשוק, כך שיאפשרו תפעול אופטימאלי של המערכת. לדוגמא, אנו משתמשים בכבלים בלי אחוז נחושת גבוה וסיכום מבודד במיוחד, כך, שהסיגנל האנלוגי או הדיגיטלי יעברו בדרך הטובה ללא הפרעות. כתוצאה מכך, תתקבל תמונה או תקינות מערכת אזעקה, איכותיות.

·       לאחר ההתקנה, נעביר לכם הדרכה כיצד לתפעל את המערכת ונמשיך ונלווה אתכם במשך שנה לתיקון תקלות במערכת, במידה ויהיו.

 

אנו מאמינים שבטחון עבור כל אחד הנו סובייקטיבי, לכן אנו פורסים בפניך את הפרצות בביתך והשיטות להגנה, ואתם בוחרים בדרך שלכם נראית הבטוחה ויעילה להגנה.


שירותים נוספים המתלווים למערכות:

1. תחקורי וידיאו:

פעמים רבות יש קושי בניטור ארכיון וידאו, בשל גודלו, מידע רב וקשיים טכנולוגים. אנחנו מבצעים תחקורי וידיאו לבקשת הלקוח למציאת האירוע במהירות וביעילות.

2. תחזוקה והארכת אחריות:

BL-TECH מציעה חבילת שירות מורחבת בסיום שנת האחריות הראשונה. החבילה כוללת שני ביקורי טכנאי באתר הלקוח, ניקיון גלאים ומצלמות, החלפת סוללות, כיול וכיוון במידת הצורך. כמו כן רכישת החבילה מאריכה את האחריותעל המוצרים לשנה נוספת.